Konto w SENUTO możesz przedłużyć samodzielnie, logując się do aplikacji. Po zalogowaniu w prawym górnym rogu kliknij na swój login i przejdź do zakładki Konto:

Wybierz interesujący Cię pakiet oraz długość przedłużenia (1 miesiąc, 6 i 12 miesięcy). Przy pakietach półrocznych i rocznych obowiązują rabaty odpowiednio 15% i 20%:

Następnie, jeśli nie uzupełniałeś jeszcze swoich danych, wpisz potrzebne informacje. Dla przedsiębiorców są to dane firmy, w tym NIP:

Jeśli nie masz swojej firmy w polu NIP wpisz 0000000000 (dziesięć zer) lub 9999999999 (dziesięć dziewiątek), system przepuści Cię dalej bez problemu. W kolejnym kroku potwierdź wybór pakietu:

Jeśli posiadasz kod rabatowy wpisz go w miejscu Kupon, kliknij tutaj, żeby przeczytać dokładną instrukcję jak aktywować kod.

Upewnij się, że wybrałeś odpowiedni pakiet i okres przedłużenia, następnie kliknij na Przejdź do płatności. System przeniesie Cię do kolejnego okna, w którym będziesz mógł wybrać sposób w jaki chcesz opłacić konto:

Wybierz preferowaną formę płatności: szybki przelew online, cykliczną płatność kartą (nie musisz pamiętać o przedłużaniu konta) lub jednorazową płatność kartą. Guzik Płacę, przekieruje Cię do Twojego banku lub pozwoli uzupełnić dane karty.

O zakończeniu transakcji powiadomimy Cię w kolejnym kroku:

Jeśli potrzebujesz faktury, będzie ona dostępna w zakładce Konto > Faktury:

Możesz pobrać wszystkie wystawione faktury w formacie PDF:

Jeśli potrzebujesz pomocy z fakturami lub masz jakieś pytania związane z płatnościami, skontaktuj się z nami.

Na prośbę klienta wystawiamy również faktury proforma.

Did this answer your question?