Raport: Cechy słów kluczowych (poprzednia wersja aplikacji)

Cechy słów kluczowych to raport, który pozwoli Ci lepiej zrozumieć grupę słów kluczowych, na które widoczna jest twoja witryna w wynikach wyszukiwania. Dzielimy w nim twoje słowa ze względu na cechy.

Chmura brandów

Chmura brandów pokazuje jakie najczęściej słowa brandowe występują w twoich słowach kluczowych. Im większe słowo w chmurze tym częściej taki brand występuje. Po najechaniu na dany brand możesz zobaczyć w ilu dokładnie słowach kluczowych on występuje, a po kliknięciu w dane słowo zobaczysz wszystkie frazy, które zawierają dany brand.

Chmura słów kluczowych

Chmura słów kluczowych pokazuje jakie najczęściej wyrazy występują w twoich słowach kluczowych. Im większy wyraz tym częściej występuje on w słowach kluczowych. Tak jak w chmurze brandów po najechaniu na dany wyraz możesz zobaczyć ile dokładnie jest takich słów, a po kliknięciu zobaczysz frazy kluczowe zawierające dany wyraz.

Cechy słów

Cechy słów kluczowych pokazują w ilu słowach kluczowych występuje określona cecha.

  • Brandy: wskazuje ile spośród twoich wszystkich słów to słowa brandowe.
  • Miasta: wskazuje ile słów spośród tych, na które jest widoczna twoja witryna zawiera jakieś miasto.
  • Imiona: wskazuje ile twoich słów zawiera jakieś imię.

Po kliknięciu w link "zobacz słowa" przy każdej z cech zobaczysz słowa, które zawierają określoną cechę.

Rozkład wyszukiwań

Rozkład wyszukiwań pokazuje ile słów kluczowych spośród tych, na które jest widoczna twoja witryna posiada określoną liczbę wyszukiwań. Np. na domenie analizowanej powyżej jest 3 035 790 słów kluczowych, które mają średnią miesięczną liczbę wyszukiwań 10 i 212 487 słów, które mają średnio 40 wyszukiwań miesięcznie. Po kliknięciu w link "zobacz słowa" możesz zobaczysz słowa o określonej liczbie wyszukiwań.

Wyniki rozszerzone

Wyniki rozszerzone pokazują jaki określony wynik rozszerzony pokazuje się w wynikach wyszukiwania przy twoich słowach kluczowych. Według powyższego screenu analizowana domena jest widoczna na 38 041 takich słów, gdzie oprócz klasycznych wyników jest wynik Google News i 150 799 takich słów gdzie w wynikach wyszukiwania jest mapa. Po kliknięciu w "Zobacz słowa" możesz zobaczyć słowa z określonym wynikiem rozszerzonym.

Długość fraz kluczowych

Długość fraz kluczowych dzieli twoje słowa ze względu na liczbę wyrazów w nich występujących. Analizowana powyżej strona ma 151 116 jednowyrazowych słów kluczowych i 1 209 530 czterowyrazowych. Po kliknięciu w "zobacz słowa" możesz zobaczyć słowa o określonej długości.

Filtrowanie wyników

Po kliknięciu w cechę lub element chmury słów w twoim raporcie pojawi się zestaw słów kluczowych pasujących do określonego wyboru.

Zestaw ten polega standardowej filtracji jaką zastosowaliśmy w Senuto: filtracji po kolumnach tabeli oraz po cechach i sezonowości

Odświeżanie

Wyniki w raporcie odświeżane są co tydzień w poniedziałek.


Jak nam poszło?