Jak kupić pakiet w Senuto?

Jak kupić pakiet w Senuto?

Wykupienie pakietu na Platformie Senuto możliwe jest dopiero po założeniu konta. Swoje konto możesz założyć TUTAJ

Nowi użytkownicy mają możliwość skorzystania z 14-dniowego okresu testowego. Wypróbuj funkcje naszej platformy zanim zdecydujesz się na konkretny pakiet! Po upłynięciu 14 dni, jeżeli nie zdecydujesz się na zakup żadnego z pakietów, Twoje konto wygaśnie. 

Pakiety oraz cennik znajdziesz TUTAJ.

By wykupić subskrypcję lub przedłużyć swój pakiet w Senuto, zaloguj się na swoje konto i przejdź do zakładki Ustawienia, a następnie wybierz Pakiety i płatności.

Jeśli Twój pakiet wygasł, po zalogowaniu otrzymasz powiadomienie o tym, że Twój plan jest zawieszony. Kliknij zielony przycisk, aby przedłużyć konto.

Wybierz interesujący Cię pakiet oraz okres, na który chcesz zasubskrybować Senuto. Jeżeli zdecydujesz się na zakup pakietu na 6 lub 12 miesięcy z góry, otrzymasz dodatkową zniżkę o wysokości odpowiednio -15% oraz -20%.

Zatwierdź swój wybór, klikając w KUP.

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zostaniesz poproszony o podanie danych, na jakie ma zostać wystawiona faktura. Po uzupełnieniu danych, kliknij ZAPISZ ZMIANY, a następnie PRZEJDŹ DO PŁATNOŚCI.

Jeśli chcesz przedłużyć pakiet, a swoje dane podałeś już wcześniej, kliknij od razu w PRZEJDŹ DO PŁATNOŚCI.

W przypadku, gdy posiadasz kod rabatowy, wpisz go w miejscu, zaznaczonym czerwonym prostokątem.

Po podaniu danych, kodu rabatowego oraz kliknięciu przycisku zostaniesz przekierowany na stronę płatności.

Aby dokonać płatności wybierz jedną z form płatności:

  1. Przelew online
  2. Płatność cykliczna kartą - przy wygaśnięciu okresu subskrypcji Senuto automatycznie przedłuży Twoje konto o taki sam okres na tych samych warunkach oraz pobierze ustaloną kwotę.
  3. Płatność jednorazowa kartą

Pamiętaj aby zaznaczyć wszelkie zgody i regulaminy. Po ich wybraniu przycisk PŁACĘ zmieni swój kolor na zielony.

Jeśli już wiesz jak chcesz zapłacić za subskrypcję Senuto naciśnij PŁACĘ. Nastąpi wtedy przekierowanie na stronę banku, gdzie będziesz mógł dokończyć transakcję. 

Automatyczne przejście z wyższego pakietu na niższy jest w tym momencie wyłączone. Jeśli chcesz tego dokonać napisz do nas a udostępnimy Ci taką możliwość.


Jak nam poszło?


Powered by HelpDocs (opens in a new tab)