Integracja ze Slackiem

Integracja Senuto ze Slackiem pozwoli Ci na usprawnienie pracy przy projektach, które prowadzisz. Została stworzona z myślą o wszystkich użytkownikach korzystających z tego komunikatora.

Typy powiadomień

Dostępne są 4 typy powiadomień, które możesz dostawać od Senuto na Slacka:

 • Zmiany w wyszukiwarce – otrzymasz informacje o aktualnym indeksie zmian w wynikach wyszukiwania oraz listę domen, które osiągnęły największe wzrosty lub spadki w SERP względem poprzedniego dnia.
 • Ulubione domeny – otrzymasz podsumowanie widoczności swoich ulubionych domen. Dowiesz się, dla ilu domen widoczność wzrosła lub spadła i jak się zmieniła.
 • Monitoring dzienny – otrzymasz podsumowanie swoich projektów w Monitoringu Senuto. Dowiesz się, ile było spadków i wzrostów w każdym z projektów danego dnia.
 • Powiadomienia ogólne – otrzymasz powiadomienia dotyczące nowych funkcji oraz wygasania konta.

Możesz również wybrać częstotliwość powiadomień:

 • Za każdym razem, kiedy zajdzie zmiana
 • Codziennie
 • Co tydzień
 • Co miesiąc

W jaki sposób zintegrować dane z Senuto ze Slackiem?

 1. Przejdź do Ustawień, następnie przejdź do zakładki Integracje, a następnie przy polu Slack kliknij “Dodaj integrację”.
 1. Wybierz typ powiadomienia, które chcesz otrzymywać. Jeżeli chcesz otrzymywać dwa typy powiadomień najpierw dodaj jedno, a następnie przejdź przez ten proces jeszcze raz ustawiając inne powiadomienie.
 1. Wybierz częstotliwość otrzymywania powiadomienia.
 1. Wybierz konto Slacka, z którym chcesz zintegrować Senuto.
 1. Wybierz kanał, na który mają przychodzić powiadomienia.
 1. Kliknij Dalej. Po poprawnej konfiguracji wyświetli Ci się okno podsumowujące cały proces.

Kliknij "Zamknij" i voila! Twoje konto jest już zintegrowane ze Slackiem

Edycja powiadomień

Aby edytować ustawienia powiadomień kliknij w okienku integracji ze Slackiem w "Edytuj ustawienia integracji" oraz wybierz, które z powiadomień chciałbyś edytować.

Następnie edytuj parametry powiadomienia. Możesz zmienić: typ powiadomienia, częstotliwość, workspace oraz kanał. Aby zapisać zmiany kliknij w "Zapisz".

Usuwanie powiadomień

Aby usunąć powiadomienie kliknij w okienku integracji ze Slackiem w "Edytuj ustawienia integracji". Następnie usuń wybrane powiadomienie poprzez kliknięcie w czerwony X.

Przykładowe powiadomienia

Zmiany w wyszukiwarce

Podsumowanie projektów z Monitoringu


Jak nam poszło?


Powered by HelpDocs (opens in a new tab)