Jak zbadać widoczność wybranej domeny w Google?

Dowiedz się, jak sprawdzić wszystkie słowa, na które wybrana domena jest widoczna w wynikach wyszukiwania i poznaj jej sytuację w Google!

Jeśli chcesz sprawdzić widoczność swojej wybranej domeny w wynikach wyszukiwania Google, przejdź do modułu Analiza widoczności.

Analiza Widoczności to narzędzie, które pozwala sprawdzić wszystkie frazy, na jakie dana domena jest widoczna w Google. Nie są to wybrane przez Ciebie słowa kluczowe, ale wszystkie frazy z bazy Senuto, których wpisanie w wyszukiwarkę skutkuje wyświetleniem analizowanej domeny.

Jak przeanalizować widoczność wybranej domeny?

1. Podaj adres domeny, którą chcesz przeanalizować. Po wpisaniu adresu URL, wybierz odpowiedni sposób dopasowania i zatwierdź.

Do wyboru masz dwa rodzaje dopasowań:

  • *.domena.pl/* – jeśli chcesz zbadać widoczność całej domeny łącznie ze wszystkimi jej subdomenami.
  • domena.pl/* – jeśli chcesz zbadać widoczność domeny i jej katalogów (z pominięciem subdomen)

2. Przejdź do raportu Pozycje i przesuń w dół

Tabela przedstawia wszystkie słowa kluczowe z bazy Senuto, na które dana domena jest widoczna w Google. Możesz ją dowolnie przefiltrować, korzystając z systemu filtrów.

Przykładowo, jeśli interesują Cię frazy, na które badany serwis zajmuje pozycje 4-10 i ma większą liczbę wyszukiwań niż 100, skorzystaj z filtrów “Pozycje” oraz “Śr. mies. liczba wyszukiwań”.

Wszystko jasne? Powinno pójść gładko! Przejdź do modułu Analiza widoczności i spróbuj!

Przeanalizuj widoczność wybranej domeny >>


Jak nam poszło?


Powered by HelpDocs